Home
Hakkımızda
OME Elektronik 1995 yılında kurulmuş bir elektronik yan sanayi kuruluşudur.Kuruluş aşamasından günümüze kadar kendine ait herhangi bir ürün üretmeyi ve pazarlamayı hedef edinmeyerek,sadece yan sanayi olarak müşterilerine hizmet vermek amacıyla üretim yapan bir firmadır.

Firmamız bize güven duyan ,yüksek kalite standartları ve hizmet anlayışıyla çalışan müşterilerimizle devamlı güç kazanarak büyümektedir.

Üretim teknikleri ve tasarım konusunda kendisini geliştirmiş ve gerekli donanıma sahip olan OME Elektronik ; her türlü -Smd yada Th - elektronik kartın tasarımını , fason ve malzemeli üretimini hangi miktarda olursa olsun gerçekleştirmektedir. OME Elektronik Th ve Smd dizgi konusunda Türkiye'nin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip fabrikasıdır.
Devamını oku...
 
Ome Elektronik WIN I .FAZ. AUTOMATION 2017 Fuar Katılımı

OME Elektronik ; 16MART- 19 MART 2017 tarihlerinde düzenlenecek WIN I.FAZ,AUTOMATION-17 fuarına katılacak olup, elektronik dizgi hizmetleri konusundaki tecrübe ve prensiplerini ziyaretçilerine profesyonel bir ortamda paylaşmıştır 8.SALON - B 110 STAND.

Devamını oku...
 
OME -ELECTRONICA '10 -MUNCHEN FUAR KATILIMI

OME ELEKTRONİK ,Almanya-Münih kentinde yapılan,elektronik sektörü bileşenleri ,sistemleri ve uygulamaları açısından dünyanın lider ticari fuarı olan ELECTRONICA '10 Fuarında katılımcı olarak bulunmuştur.C1 HALL- STAND 108. 

Devamını oku...