Home
Hakkımızda
OME Elektronik 1995 yılında kurulmuş bir elektronik yan sanayi kuruluşudur.Kuruluş aşamasından günümüze kadar kendine ait herhangi bir ürün üretmeyi ve pazarlamayı hedef edinmeyerek,sadece yan sanayi olarak müşterilerine hizmet vermek amacıyla üretim yapan bir firmadır.

Firmamız bize güven duyan ,yüksek kalite standartları ve hizmet anlayışıyla çalışan müşterilerimizle devamlı güç kazanarak büyümektedir.

Üretim teknikleri ve tasarım konusunda kendisini geliştirmiş ve gerekli donanıma sahip olan OME Elektronik ; her türlü -Smd yada Th - elektronik kartın tasarımını , fason ve malzemeli üretimini hangi miktarda olursa olsun gerçekleştirmektedir. OME Elektronik Th ve Smd dizgi konusunda Türkiye'nin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip fabrikasıdır.
Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulunduran ve değişik sektörlerdeki 300'e yakın firmaya hizmet veren fabrikamız idari kadro, elektronik mühendisleri ve teknik kadroyu oluşturan 250'yi aşkın çalışanı ile 6000 M2'lik kapalı alanda sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Fabrikamızda 2005 yılından itibaren Rosh uyumlu üretim de yapılmaya başlanmış ve aynı yıl ISO-9001-2000 belgesini almaya hak kazanmıştır.Askeri elektronik devre üretim amacıyla 2008 yılında azotlu üretime uygun  yeni smd ve th dizgi hattımız devreye girmiştir.

İmalat  , depolama , sevkiyat vb. her aşamada ESD , MSD önlemleri alınmış olarak  IPC-A-610 ve J-STD001 standartlarında, tüm işletme üretim kalitesi izlenebilirliği sağlayan gelişmiş bir üretim takip sistemiyle hizmet verilmektedir.

Firmamız müşteri mülkiyeti ve hizmet kavramına çok önem vererek , karşılaşılan problemlere çözüm üretmeyi ilke edinmiştir.
Müşterilerimizin üretim bilgileri ve projeleri 3. firma ve şahıslara karşı almış olduğumuz önlemlerle korunarak, istenildiği takdirde üretim ve gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır.

Tasarım, prototip  ,üretim için ihtiyaç duyabileceği her türlu malzeme , yazılım ve teknik desteğin verildiği firmamızda müşterimize sadece üretmek istediği ürün ,proje ve programı belirlemesi  yeterli olmaktadır. 

Dinamik bir kadroya sahip olan firmamız ,sürekli eğitimler ve sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ,dünya çapında hizmet veren bir firma olma hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.